Čistenie zámkovej dlažby, chodníkov a príjazdových ciest

Čistenie zámkovej dlažby, čistenie chodníkov, čistenie vonkajších terás, čistené schodísk, renovácie a hĺbkové čistenie dlažby, odstránenie mastnôt z betónovej či kamennej dlažby, odstránenie machov, nečistôt a zašlých fľakov ekologicky šetrnú metódou, vrátane impregnácia na báze nanotechnológie , ktorý zaistí dlhšiu životnosť, lepšiu údržbu a krajší vzhľad dlažby, múriky, fasády, strechy, parkovacie či príjazdovej plochy.

To sú len niektoré z mnohých služieb, ktoré ponúkame všetkým čo potrebujú vyčistiť, zrenovovať alebo inak odstrániť nečistoty z ktoréhokoľvek povrchu.

Čistenie väčších plôch zámkovej dlažby, strechy alebo fasády svojpomocne, nedosahuje väčšinou takého efektu, ktorý by bol očakávaný. Nestrácajte čas, nervy a peniaze zbytočným nákupom drahých poloprofesionálnych prístrojov na čistenie povrchov a prenechajte túto prácu profesionálnej  firme .

Preškolený zamestnanci vykonajú s použitím profesionálnej a odskúšanej techniky odborné odstránenie nečistôt, mastnoty, machov a špiny z vášho chodníka, zámkovej dlažby, strechy, fasády či iného povrchu! Bez rizika poškodenia pri neodbornom a nešetrnom amatérskom použitia bežne dostupnej čistiacej techniky!

Ekologická  metóda vysokotlakového vodného čistenia za použitia špeciálnych metód a strojov
zaistí dokonalé vyčistenie akéhokoľvek povrchu.

Čistenie a impregnácia zámkovej dlažby a vonkajšej dlažby
Čistenie betónovej i kamenné dlažby, chodníkov a príjazdových ciest.
Odstránenie machu, rias, náletu, zašlých škvŕn a mastnoty.
Hĺbková impregnácia zámkovej dlažby. /hydrofóbna nano impregnácia/

Čistenie obrubníkov, múrikov a iných betónových prvkov.